FitBrit 2017: Susret s najjačom Britanijom

Sadržaj:

Anonim

Fotografija: fotograf Paul

Tijekom druge polovice 2017. godine, ljudi u DW Fitness First gyms diljem Velike Britanije sudjelovali su u FitBrit izazovu - krajnjem testu brzine, snage i izdržljivosti u zemlji, koji uključuje devet različitih vježbi koje se vrše unatrag na sat.

U subotu 25. studenog u teretani DW Fitness Firsta u Milton Keynesu, 50 natjecatelja koji su postavili najbrže kvalifikacijska vremena tijekom proteklih mjeseci, došli su zajedno kako bi se borili za naslov prvaka 201B-a FitBrit - i biti imenovan britanskim najjačim atletičarskim amaterom.

Ispred stotina navijačkih navijača, natjecatelji su dali sve što su imali da brišu ključne sekunde od svojih osobnih dobitaka i steknu dragocjena mjesta na ukupnom leaderboardu.

Ove godine konačni su sadržavali tri zasebna događaja. Muška i ženska Open kategorija bila su otvorena svima, dok su muškarci i žene Masters bili za osobe starije od 40 godina ili na kraju. Bilo je i kategorija tima, gdje se jedan muški i jedan član tima izmjenjuju između vježbi.

Oči na nagradi

Bilo je mnogo poznatih lica iz prethodnih finala, kao i mnogi prvoklasni finalisti željni se gurati protiv najboljih američkih sportaša nacije. Dopisnica za pobjednika svake kategorije bila je sportski voucher od 100 £, TRX set za vježbu, Ridge Roller i 12-mjesečna pretplata časopisa. Drugoplasirani su dobivali 50 USD DW Sports voucher, Amazon Echo i šestomjesečnu pretplatu na časopis, a treće mjesto dobilo je voucher od 25 £, monitor MZ-3 Heart Zone i tri mjeseca pretplate na mag. Najbrži ukupni muški i ženski sportaši također su osvojili Fitbit aktivnosti tracker.

Najbrže završila

Nakon nekoliko sati trčanja pluća i mišića, Cormac Lisle-Fenwick je uzeo muški Open naslov u zaraženom vremenu od 11min 34s, samo 11 sekundi ispred drugoplasiranog Janwary Knight u drugom, a treće mjesto Doug Harrison samo šest sekunde dalje.

U kategoriji muških majstora, Patrick Brown je zauzeo prvo mjesto u 11 minuta i 34 sekundi, više od minute prije ispred Danny Olive u 12 minuta i 55 sekundi. Mike Usher je treći u 13 minuta i 7 sekundi. Žene su pobijedile Danni Leppier (Open, 12min 27sec) i Nikki French (Masters, 13min 32sec).

U kategoriji tima Cormac Lisle-Fenwick osvojio je svoj drugi naslov tog dana - i vjerojatno je jako dobro spavao te noći - uz Amy Brownridge u vremenu od 8 minuta i 37 sekundi.